CZ

Tiskové zprávy

Aktuální nabídka kurzů pro rok 2015

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o oblast a problematiku Cloud Computingu a budou probíhat průběžně po celý rok 2015. Podrobnější informace a přihlašovací formulář najdete na internetovách stránkách společnosti Gradua-CEGOS.

Kurzy vznikly v rámci projektu Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT (registrační číslo: CZ.1.07/3.2.08/04.0077) - Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, spolufinancovaný Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Zobrazit celý článek

Ukončení projektu Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT

V rámci projektu „Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT“ realizovaného díky podpoře Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR pod registračním číslem CZ.1.07/3.2.08/04.0077, došlo v rámci partnerství společností CZECH CLOUD CLUSTER a GRADUA-CEGOS, s.r.o. k vytvoření vzdělávacího programu v oblasti ICT se zaměřením na možnosti využití cloudových ICT nástrojů na podporu firemních procesů.

Zobrazit celý článek

Zasedání Czech Cloud Cluster

Ve čtvrtek 27. listopadu 2014 proběhlo v budově Technologického centra Písek pravidelné zasedání členů Czech Cloud Cluster. 

Zobrazit celý článek

Pilotní kurzy rok 2014

V následujících měsících se uskuteční sada vzdělávacích programů, která vznikla ve spolupráci Czech Cloud Cluster a Gradua-Cegos v rámci projektu "Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT". Přihlásit se můžete zde.

Zobrazit celý článek

Úspěšné ukončení výzkumného grantu TA ČR Omega

Výzkumný grant TA ČR Omega "Klastrová politika České republiky a jejích regionů pro globální konkurenceschopnost a udržitelný růst", jehož řešitele byla Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s Czech Cloud Clusterem, byl úspěšně ukončen.

Zobrazit celý článek