CZ

Pilotní kurzy rok 2014

02.10.2014

V následujících měsících se uskuteční sada vzdělávacích programů, která vznikla ve spolupráci Czech Cloud Cluster a Gradua-Cegos v rámci projektu "Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT". Přihlásit se můžete zde.

Všude slýcháme pojem CLOUD. Nevíte přesně, co to znamená nebo jaké cloudové nástroje využít v praxi? Jste z oblasti HR, obchodu, výroby? Přijďte si poslechnout, jaké cloudové nástroje je možné využít v oblastech rozvoje řízení, lidských zdrojů, obchodu, výroby a provozu.

Nechceme Vás vzdělávat v obecných dovednostech IT gramotnosti, na kurzech se naučíte, jakým způsobem analyzovat, vyhodnotit a zvolit efektivní ICT cloudové nástroje na podporu firemních procesů.

Kurzy byly vytvořeny díky unikátní kombinaci partnerů:

Gradua-CEGOS s.r.o. je lídr v odborném a dalším vzdělávání. Poskytuje komplexní služby v oblasti rozvoje i řízení lidských zdrojů. Nyní rozšiřuje portfolio vzdělávacích kurzů i z oblasti ICT.

Czech Cloud Cluster sdružuje firmy, které se zabývají problematikou Cloud Computingu a datových center. Mezi členy patří společnosti jako IBM, Schneider Electric, Arrow ECS, AG COM, Conteg, TCP, ale zastupuje i akademickou sféru, např. Univerzitu Hradec Králové.

Využijte jedinečnou příležitost tyto kurzy nyní zdarma vyzkoušet.  

Všechny kurzy se konají v moderní budově Technologického centra Písek, které poskytuje infrastrukturu pro rozvoj inovativního podnikání a moderních ICT služeb.

Přijďte načerpat nové inspirace, dozvědět se zajímavé novinky ze světa IT, který nás ovlivňuje více, než si myslíme.

Registrovat se můžete do 13. 10. 2014 prostřednictvím webového formuláře na stránkách zde, kde naleznete i další podrobné informace k jednotlivým kurzům.  

Těšíme se na Vás!

TiskNahoruZpět